עבודות בסנפלינג – מהן סוגי העבודות שניתן לבצע

תוכן עניינים

עבודות בסנפלינג הן שם כולל למגוון רחב של עבודות אותן מבצעים בגובה. אם בעבר, חברות העוסקות בתחום של עבודה בגובה היו נעזרות בשיטת בניה הנקראית פיגומים לצורך קשת רחבה של עבודות, היום שיטת הסנפלינג בבניה שנלקחה מעולם הטיולים והאקסטרים, חוסכת זמן יקר, מייעלת תהליכים ואף מאפשרת לבצע את כל העבודות הללו בצורה בטוחה ויעילה יותר. שיטה זו החליפה גם תהליכים אחרים כמו במות הרמה, שימוש במנופים וכדומה. בשורות הבאות נציג בפניכם סוגים שונים של עבודות בסנפלינג.

 

נזילות ובעיות בצנרת

באמצעות שיטת הסנפלינג ניתן לאתר נזילות מים בגובה ולבצע תהליך הנקרא איטום חדירות מים. למעשה, ברגע שיש נזילות שגורמות לפיצוצי מים, בעיות בצנרת, רטיבות בתקרה ובקירות, ניתן לאתר את הנזילות בצורה מהירה ויעילה, כך גם ניתן יהיה לתקן את הנזילה מבלי לגרום לנזקים לקירות. בין אם הנזילה מקורה בגג, נזילה כתוצאה מליקויים בצנרת ובין אם כתוצאה מפגעי הזמן, שיטת הסנפלינג מייעלת לבעלי המקצוע את התהליך ומאפשרת להם להגיע גם לאזורים מורכבים וקשים להגעה.

 

שיפוצים ותיקונים בגובה

באמצעות שיטת הסנפלינג ניתן לבצע קשת רחבה של עבודות בגובה כמו למשל תיקון אריחים רופפים או כאלה שנפלו, תיקונים והקמה של מרפסות או הרחבה של דירות כחלק מפרויקטים של שדרוג המבנה, תיקון חלונות ועוד.

איך בוחרים חברה המתמחה בעבודות סנפלינג?

חשוב לבחור חברה שיש לה ניסיון בסוג העבודה אותה אתם צריכים לבצע. אם למשל עליכם לבצע איתור נזילות בגובה, חברה שההתמחות שלה הרחקת יונים בסנפלינג לא רלוונטית לכם. בנוסף, יש לוודא כי לחברה יש את כל האישורים, הרישיונות והביטוחים לצורך עבודה בגובה. מדובר בתחום הדורש ידע רב, מקצועיות, כלים ומיומנויות ולכן ההכשרה היא קריטית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: