קופת החולים המובילה בישראל מציגה: אורולוג פרטי כללית

תוכן עניינים

קופת חולים כללית לא מפסיקה להביא לקהל לקוחותיה טיפולים ופתרונות רפואיים מהמתקדמים ביותר בעולם. אם אתם סובלים מבעיה או בעיות הקשורות למערכת השתן או לבלוטת הערמונית, מעתה תוכלו לפנות לאורולוג פרטי כללית ולקבל החזר על הביקור דרך הקופה. הזמינות גבוהה והשירות ניתן על ידי האורולוגים המובילים בישראל.

הפעם בחרנו להציג בפניכם את אחת הבדיקות המתקדמות בשנים האחרונות: ביופסיה לערמונית מכוונת MRI.

אורולוג פרטי כללית

ביופסיית פיוז‘ן – הקדמה כבר כאן

כידוע, סרטן הערמונית הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים. מעתה, חברי קופת חולים כללית יוכלו לעבור בדיקה חדשנית, שמטרתה לאבחן את הסרטן במצבים בהם קיים חשד למחלה. השירות ניתן בבתי החולים המובילים בישראל בפריסה ארצית. הבדיקה החדשה נקראת ביופסיית פיוז‘ן, או ביופסיה חכמה, והיא מתבצעת באמצעות טכנולוגיית בדיקת MRI מקדימה.

כיצד אורולוג פרטי של כללית מבצע את הבדיקה? ומה היתרונות?

את הבדיקה מבצע אורולוג מומחה שנוטל דגימות רקמה קטנות מהערמונית באמצעות מחט מיוחדת. הרקמה נשלחת למעבדה לבדיקה מיקרוסקופית ומאובחנת על ידי רופא פתולוג. כאשר יש חשד לסרטן בערמונית כתוצאה מבדיקות מקדימות וערכי PSA גבוהים, המטופל יעבור גם ביופסיה בערמונית כדי לשלול את הסרטן.

בשונה מביופסיה רגילה, ביופסיית פיוז‘ן מאפשרת להתמקד מראש באזורים חשודים ולא לבצע את הדגימה באופן אקראי, מה שמשפר בעשרות אחוזים את רמת הדיוק בשילוב עם טכנולוגיית ה- MRI. האורולוג יכוון את המחט לממצאים חשודים על פי הדמיית ה- MRI בזמן שהוא מבצע את הביופסיה, זאת אחרי שבבדיקה מוקדמת התבצעה סקירה של נתוני ה-MRI וסומנו המטרות החשודות.

לבדיקה אחוזי הצלחה גבוהים בגילוי הסרטן, לצד היכולת לקבוע האם הגידול ממוקד בתוך הבלוטה, או שהתפשט לאזורים אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: