מוצרי עישון חדשים וחדשניים שכדאי לכם לנסות

תוכן עניינים

אין ספק שעולם העישון עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות. אנו רואים ברחובות הערים ובמרכזי הקניות יותר ויותר חנויות לממכר מוצרי עישון, כאשר באותן חנויות אנו שמים לב למגוון רב של מוצרי עישון, בעוד חברות הטבק והעישון מוציאות אל השוק מוצרי עישון חדשים חדשות לבקרים. במאמר הבא נספר לכם על חלק מאותם מוצרים חדשניים, שישנו את חייכם והרגלי העישון שלכם.

מוצרי עישון חדשים:

סיגריה אלקטרונית

ההופעה של הסיגריות האלקטרוניות בשוק יצר באז מאוד חיובי. ראינו שכתוצאה מכך, מעשנים רבים נטשו את הסיגריות המסורתיות ועברו למוצרי העישון האלקטרונים. עישון סיגריה אלקטרונית הוא הרבה יותר ורסטילי, שכן ניתן לעשן אותה במגוון רב של טעמים שונים. מעבר לכך, ישנן סיגריות אלקטרוניות שהן חד פעמיות ולאחר גמר השימוש, פשוט משליכים אותן לפח. בשל כך, הן מתאימות בעיקר לטיולים בחו״ל, או אירועים.

מוצרי עישון חדשים

וופורייזר

מכשיר נוסף ששינה את פני עולם העישון הוא הוופורייזר. מכשירי האידוי הללו הופכים את חוויית העישון לדבר שלא הכרנו בעבר. באמצעותם, ניתן לעשן מגוון רב של מוצרים כמו טבק, צמחי מרפא, קנאביס רפואי ועוד. את מכשירי האידוי השונים ניתן לכוון לטמפרטורה מדויקת, על מנת לקבל חוויית אידוי מיטבית עבור המוצר אותו מעשנים. מכשירי האידוי נוחים מאוד לתפעול, רובם קלים מאוד מאוד וקטנים עד כדי כך – שהם נכנסים לכיס המכנס, ממש כמו פלאפון אישי. חלק ממכשירי האידוי מסוגלים להיות מנוהלים באמצעות אפליקציות חכמות, דרך הטלפון החכם, אך גם ללא אותן אפליקציות המכשיר קל ונוח לתפעול. מעבר לכך, ניתן להשתמש ברוב מכשירי האידוי במשך שעתיים עד שעתיים וחצי כאשר הסוללה מלאה – עד הפעם הבאה שיש צורך להטעינם מחדש.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: