קלפי פוקימון למכירה – משתלם להיות אספנים

תוכן עניינים

לפני פחות משנה, אמריקאי אנונימי רכש קלף נדיר במחיר מטורף של 233 אלף דולרים. כן כן. קלף אחד במחיר הזה ולא סדרת קלפים. מדובר בשיא עולמי של קלפי פוקימון למכירה, דבר שמעולם לא נראה כמותו. המכירה התבצעה באתר ZenPlus, בו גולשים מכל העולם יכולים לבצע רכישות דרך אתרים יפנים מוכרים.
מדובר בקלף אחד מתוך סדרה של קלפי פיקאצ‘ו, שזכתה לשם ”קלפי האילוסטרייטור“ של כוכב הטלויזיה, הילדים ומסתבר שגם ההקלפים- הלא הוא פיקאצ‘ו. ככל שהזמן עובר, הקלפים האלה הופכים יקרים יותר. הסיבה לכך שהם כל כך יקרים היא משום שיש רק 39 כאלה בכל העולם. כל הקלפים חולקו בתחרות קומיקס ידועה בסוף שנות ה-90.

קלפי פוקימון למכירה – האם מדובר בענתיקה?

מסתבר שקלפי אספנות הם הרבה יותר נחשקים ממה שרבים מאיתנו חושבים. בנוסף לקלפי הפיקאצ‘ו המוכרים, יש עוד סוגים שונים של קלפי אספנות המוגדרים כענתיקות, אותם רוכשי עתיקות נוהגים לחלק לכמה קבוצות.
הקבוצה הראשונה היא קלפים בתחום הספורט שנחשבת לוותיקה ביותר בתחום. יש קלפים של שחקנים בשלל תחומי הספורט כמו כדורגל, כדורסל, בייסבול, פוטבול ועוד. קבוצה נוספת היא מתחום הקלפים של תכניות טלוויזיה ידועות כמו דמויות של דיסני, טאו טאו, צבי הנינג‘ה, פאוור ריינג‘ר. לקבוצה זו שייכים הקלפים בהם עסקנו בתחילת הפוסט- פיקאצ‘ו/פוקימון. סוג נוסף של קלפים שייכים למשחקים כמו למשל משחקי פוקר, ברידג‘, רמיקוב וכדומה.

קלפי פוקימון למכירה

חושבים שיש לכם קלפים ששווים כסף?

אם בעבר התחלתם לאסוף קלפים מסוגים שונים וזה היה אחד מהתחביבים שלכם, ייתכן מאוד שיש לכם בבית קלפים ששווים לא מעט כסף. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה שתעריך את שווי הקלפים שלכם. לאחר מכן, החליטו איך אתם רוצים למכור אותם, דרך אותה חברה או בעזרת אתרים ברשת האינטרנט/קבוצות פייסבוק.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: