עיצוב שיער – סגנונות מובילים לעונת 2021-2022

תוכן עניינים

עיצוב שיער וסגנונות מובילים הם עולם שלם שמתהווה ומשתנה לפי טרנדים, ממש כמו עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים ועיצוב הבית. בעוד יש נערות ונשים שיעדיפו שיער אסוף, אחרות יעדיפו דווקא ללכת ברוב שעות היום עם שיער פזור, כאשר החלטות כאלה לרוב קשורות למבנה הפנים שלנו, עובי השיער, סוגו ואופי העבודה שאנחנו עושות. בשורות הבאות נציג בפניכם כמה מהטרנדים והסגנונות המובילים של השנים האחרונות בתחום עיצוב השיער.

 

לא על הדת לבדה – עיצוב שיער וסגנונות מובילים לנשים צנועות

עד לפני מספר שנים מי שהיו נוהגות להניח על ראשן כיסוי ראש היו אלה נשים דתיות וחרדיות נשואות. מנהג הזה מסמל כמובן את ערך הצניעות המאפיין כל כך את הדת היהודית, אך הוא גם מראה כי אותה אישה נשואה ולא פנויה לאף איש אחר. עם השנים, נשים רבות החלו לאמץ את המנהג ללא קשר לדת שלהן ומעצבות אופנה החלו לעצב כיסויים במרקמים, צבעים וסגנונות שונים שיתאימו לכל לוק ולכל שיער. יש אפילו שיטות רבות לאסוף את השיער שניתן ללמוד דרך סרטונים והדרכות ברשת.

זה נוח זה נשמר וזה החלום של כל כך הרבה בנות

אם ניחשתן נכון, הבנתם שמדובר בתהליך ההחלקה. המספרות בישראל וגם בעולם מציעות קשת רחבה של החלקות החל מהחלקה יפנית, דרך החלקה ברזילאית ועד החלקה אורגנית משקמת. לכל החלקה יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלה אך היתרון הבולט ביותר הוא השיער החלק שפשוט הופך את החיים של כולנו לקלים יותר. לא עוד היאבקויות במשך שעות מול המראה, אפשר ללכת איתו פזור או אסוף ואפילו לסלסל אותו מעט מתי שרק רוצים. כן חשוב לבדוק שעושים החלקה במקום מקצועי שעובד עם חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: