לומדים ונהנים עם ערכה ללימוד אנגלית לילדים

תוכן עניינים

כהורים, לפעמים לוקח לנו זמן להבין שהרבה יותר קל ללמד את הילדים שלנו דברים חדשים כשהם מועברים בשפה שלהם, שפת הילדים. זה נכון לגבי כל נושא וכל תחום – החל מערכים שחשובים לנו להעביר להם בבית, כגון ערך החברות או הערך לכבוד הדדי, דרך גבולות וחוקים שעליהם לכבד, כמו ”בבית שלנו הולכים לישון בשעה 20:00“ ועד ידע כללי, אשר חשוב כי יהיה חלק בלתי נפרד מה- DNA שלהם.
ילדים קולטים הכל הרבה יותר טוב באופן מוחשי: על ידי שיר, ציור, תנועה או משחק. בהיותם קטנים, קשה להם להבין ולהתחבר לדברים מופשטים, אבל ברגע שהכל הופך מוחשי, החיבור ניכר וההבנה גדלה. מסתבר שזה נכון גם לגבי השפה האנגלית. אם גם לכם חשוב ללמד את הילדים שלכם אנגלית, ערכה ללימוד אנגלית לילדים היא אחת המתודות הטובות לכך.

ערכה ללימוד אנגלית לילדים

מה יש בערכה ללימוד אנגלית לילדים?

ערכה ללימוד אנגלית לילדים של קאט באדו מתאימה לילדים בכיתות א‘ עד ו‘ לילדים בגילאי 4-12. בערכה יש משחק זיכרון ללימוד אותיות ה- ABC, משחק רביעיות, 3 חוברות עבודה מקיפות לתרגול קריאה וכתיבה. כל המשחקים מותאמים לחומרי הלימוד עבור כיתות א‘-ו'. לאחר תקופה בה תשתמשו בערכה, תגלו כיצד מתחזקים הביטחון העצמי והיכולת של הילדים לנהל שיחה באנגלית.

טיפים להפקה מיטבית מהערכה

מומלץ לעשות שימוש בערכה בשלבים: בשלב הראשון להתחיל עם משחק אוצר המילים. אפשר לשחק בקבוצות עם חברים, שכנים או בני משפחה. לאחר מכן, לומדים את אותיות ה- ABC הגדולות והקטנות באמצעות משחק האותיות. בשלב המתקדם יותר, קוראים ומבטאים את המילים באנגלית עם משחק רביעיות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: