כאבי ראש כרוניים – הכירו את טיפול הבוטוקס

תוכן עניינים

האם אתם סובלים מכאבי ראש כרוניים? דעו לכם כי אתם לא לבד. רבים סובלים מאותה תופעה, שפוגעת בצורה משמעותית באיכות החיים שלהם. אם לא די בתחושות הקשות שאותם כאבים מביאים עימם, אצל רבים התווספה גם תלות רבה בתרופות מונעות כאב למיניהן, אשר ידועות בתופעות הלוואי שלהן ובפגיעה במערכות פנימיות של הגוף (כבד, כליות וכו'). כפי שתבינו מייד, קיימת אפשרות טיפול הרבה יותר יעילה ובטוחה כנגד כאבי ראש כגון אלה – טיפול בבוטוקס.

 

מהי ההגדרה של כאב ראש כרוני?

במידה והנכם סובלים ביותר ממחצית מימי החודש מכאבי ראש ומיגרנות, ניתן לומר כי מדובר בכאבי ראש כרוניים, עניין שכיח אצל כ- 10 עד 12 אחוזים מהאוכלוסייה הכללית. הכאבים יכולים להתבטא בכל אחד מחלקי הראש ולעיתים אף עשויים להקרין על איברים אחרים בגוף. מיגרנה של העין, למשל, היא עניין נפוץ מאוד אצל אנשים הסובלים מכאבי ראש אלה. הסיבות להופעת כאבי ראש הן בין היתר השמנת יתר, שימוש מופרז בקפאין, בעיות נפשיות, אנמיה, מחלות כלי דם, בעיות ראייה ועוד.

טיפול בוטוקס – יעיל ובטוח כנגד כאבי ראש כרוניים

רוב רובם של הסובלים מכאבי ראש כרוניים מוצאים את עצמם מטופלים במרפאות כאב, שם הם מקבלים תמהיל של תרופות נוגדות כאב. חלק מהתרופות ממכרות וגורמות לתלות בהן, כמו גם לפגיעה במערכות הגוף בשימוש ארוך טווח. בשל הסיבות הללו, כדאי לכם לשקול אפשרות נוספת שיכולה להקטין משמעותית את תדירות ההתקפים ועוצמתם, ללא התפתחות תלות או פגיעה בגוף, וזאת באמצעות בוטוקס.

 

מדובר בטיפול טבעי בדומה לטיפול של תמציות פרחי באך אשר פועל במספר מישורים על מנת למנוע כאבי ראש אלו, בין היתר על ידי שחרור שרירים שלוחצים על כלי דם ועצבים באזור הראש וכמו כן להורדת רמות ה- CGRP, כימיקל שרמות גבוהות שלו מעודדים התפתחות מיגרנה. מטופלים רבים מדווחים על השפעה מיידית שמעלימה כמעט לגמרי את כאבי הראש שלהם, כך שאין סיבה שלא תנסו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: