הטבות שיחסכו לכם כסף ב – 2022

תוכן עניינים

שנתיים לא פשוטות עברו על רובנו ולא רק עלינו, אלא על אזרחים ברחבי העולם כולו. מגפת הקורונה הובילה לא רק לתחלואה שגרמה לנו לאבד שליטה ולמליוני מתים ברחבי העולם, אלא גם למכה כלכלית קשה ממנה מדינות רבות מתקשות להתאושש וככל הנראה שיקח זמן עד לצמיחה כלכלית מחודשת. חלקנו הבנו בתקופה זה את החשיבות של החסכונות שלנו, למדנו להתנהל נכון וחכם יותר מבחינה כלכלית ועדיין, כאמור, זה עלול לקחת זמן. אז הנה כמה הטבות וטיפים שיחסכו לכם לא מעט כסף בשנה הקרובה.

 

כסף חזרה על הכסף שלכם

מקס פייבק הוא שירות מעולה שמאפשר לכם לקבל אחוז מסוים מהכסף אותו אתם משלמים באתרי הקניות המובילים. מדובר באתרים שכולנו רוכשים בהם כמו בוקינג. קום, עלי אקספרס, אסוס ועוד. על כל קניה תקבלו בין 5-15 אחוזים חזרה עבור הקניה הבאה שלכם!

 

אתרי קופונים עם הטבות שיחסכו לכם כסף

לפני שאתם מזמינים חופשה, מחדשים את המלתחה שלכם או אפילו מחפשים אטרקציה מגניבה עם הילדים לשבת הקרובה, שוטטו לכם באתרי הקופונים והקניות. זה בדיוק הזמן לחסוך כסף ולהוזיל עלויות. תוכלו להנות מהטבות כמו אחד פלוס אחד, השני בחמישים אחוז או הנחה כוללת על כל העסקה.

 

מועדונים

אמנם הצטרפות למועדונים נשמעת כמו אקט שיווקי של הרשתות והמותגים המובילים וזה באמת נכון, אך אי אפשר להתעלם מההטבות שכל מועדון מציע בין אם זה הטבת הצטרפות הנחה ביומולדת או נקודות על כל רכישה. כמובן שכדאי להצטרף למועדונים בצורה חכמה בהתאם לצרכים ולאורח החיים שלכם, אך אין ספק כי זו דרך מצוינת להוזיל עלויות. למשל, מועדון באחד או יותר מרשתות בתי המלון המובילות בעולם יצבור לכם נקודות שאותן תוכלו להמיר לחופשה או ארוחה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: